Witamy O nas Apartamenty Galeria Cennik Kontakt Regulamin rezerwacji Dojazd O Szczyrku Kamery
   

O NAS:

Malinowa Chata to kameralny i przytulny dom w stylu góralskim położony na wysokości około 700 m n.p.m. w Szczyrku w Malinowie. Oferujemy Państwu dwa apartamenty 4-osobowe i jeden apartament 2-osobowy (każdy z możliwością dodatkowego łóżka).

Malinowa Chata oddalona jest od zgiełku i tłoku centrum Szczyrku. Głównym naszym atutem jest przepiękne położenie na śródleśnej łące w dolinie Malinowego Potoku. Dom nasz otoczony jest ze wszystkich stron lasem, można wsłuchać się w kojący szum potoku i drzew. Jest to miejsce wprost idealne do odpoczynku. Jednocześnie usytuowani jesteśmy w bezpośredniej bliskości kompleksu narciarskiego Szczyrk Mountain Resort (1 gondola 10-os., 2 kanapy 6-os., 6 wyciągów orczykowych, 22 km tras narciarskich), a także przystanku autobusowego. Udając się na narty nie trzeba korzystać z auta, ponieważ wyciągi ośrodka narciarskiego oddalone są około 200 metrów od naszego domu. Bezpośrednio sąsiadujemy też z trasą narciarską „Golgotą”, a z okien naszego domu można przyglądać się 2 nowym 6-os. kanapom, które zostały oddane do użytku w grudniu 2017 r. Malinowa Chata stanowi także doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich wędrówek, zarówno pieszych jak i też rowerowych.

Czyste górskie powietrze, przepiękne widoki oraz miła atmosfera z pewnością przyczynią się do osiągnięcia przez Państwa całkowitego relaksu oraz regeneracji sił duszy i ciała.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 


© 2007 by Malinowa Chata
Designed by E-JTI

statystyka