Witamy O nas Apartamenty Galeria Cennik Kontakt Regulamin rezerwacji Dojazd O Szczyrku Kamery
   

Malinowa Chata to nowy, kameralny i przytulny dom w stylu góralskim, położony na wysokości około 700 m n.p.m. w Szczyrku - Salmopolu. Posiadamy dwa apartamenty 4-osobowe i jeden apartament 2 osobowy (każdy z możliwością wstawienia dodatkowego łóżka).

Malinowa Chata oddalona jest od zgiełku i tłoku centrum Szczyrku. Głównym naszym atutem jest przepiękne położenie na śródleśnej łące w dolinie Malinowego Potoku. Dom nasz otoczony jest ze wszystkich stron lasem, można wsłuchać się w kojący szum potoku i drzew. Jest to miejsce wprost idealne do odpoczynku. Jednocześnie  usytuowani jesteśmy w bezpośredniej bliskości kompleksu narciarskiego Czyrna-Solisko (13 wyciągów orczykowych, 22 km tras narciarskich), a także niedaleko przystanku autobusowego. Udając się na narty nie trzeba korzystać z auta, ponieważ wyciągi GAT-u oddalone są około 200 metrów od naszego domu. Bezpośrednio sąsiadujemy z trasą narciarską "Golgotą" i trasą z Suchego na Solisko, które są od końca listopada do kwietnia naśnieżane, a także wieczorami oświetlone, czyli w sezonie można praktycznie oddawać się "białemu szaleństwu" od godziny 8:00 do 20:00. Malinowa Chata stanowi także doskonałą bazę wypadową dla miłośników górskich wędrówek, zarówno pieszych jak i też rowerowych. Po wędrówkach lub "białym szaleństwie" można zrelaksować się w saunie.

Czyste górskie powietrze, przepiękne widoki oraz miła atmosfera z pewnością przyczynią się do osiągnięcia przez Państwa całkowitego relaksu oraz regeneracji sił duszy i ciała.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 


© 2007 by Malinowa Chata
Designed by E-JTI

statystyka